Inspirace na balení dárků 2020

09.11.2020 08:45 Tipy pro vás

Inspirace na balení dárků 2020

Vánoce jsou za dveřmi a čeká nás každoroční balení dárků pro naše blízké. Dovolili jsme si pro vás připravit přehled letošních oblíbených designů balení dárků, včetně postupu a fotek. Sami jsme si všechny styly vyzkoušeli - výsledek posuďte sami!

Dali jsme si záležet na tom, aby postupy byly snadné a zvládl je dospělý i dítě. Všechny níže znázorněné designy šetří vaši peněženku, a některé i životní prostředí.

Nechte se inspirovat a věřte, že vaše dárky letos budou vypadat famózně! ;)

 

1. Přírodní styl

Milujete přírodu, dřevo a jednoduchost? Nemusíte přeplácanost a křiklavé barvy? Zvolte přírodní styl balení dárků. Tento styl je poslední roky velmi v módě, protože nabádá k ekologii a návratu k přírodě. Je velmi jednoduchý, levný a můžete u něj uplatnit svou fantazii, které se zde opravdu meze nekladou.

 

Budete potřebovat:

 

2. Minimalistický styl

Chcete mít s balením dárků minimum práce, a i přesto dosáhnout čistého a elegantního výsledku? Zvolte minimalistický styl. Díky zářivě lesklému papíru a vkusně tvarované mašli vykouzlíte dárek za pár chvilek. Zabalení celého dárku nezabere více jak dvě minuty :).

Budete potřebovat:

Dárek klasicky zabalte, odtrhněte si malé kousky oboustranné lepící pásky a přilepte je z druhé strany složené stuhy. Poté odlepte a připevněte na dárek. My jsme v tomto případě mašli umístili na stranu pro získání moderního a elegantního efektu.

*Stuha se prodává v nesloženém stavu, aby se nepomuchlala. Vám však stačí jen zatáhnout za provázek uvnitř stuhy a mašle se sama vytvoří, zbývá jen udělat malý uzel :)

 

3. Glitr styl

Pokud jste fanoušci třpytek a pěkných lesklých věciček, nejspíš se vám bude líbit styl s glitry. V tomto podání nepůsobí kýčovitě, naopak docílíte pěkně zabalených dárků, po kterých budou oči přecházet. Jak na to?

Budete potřebovat:

Jelikož se v tomto případě jedná o luxusní tvrdší papír, doporučujeme použít místo klasické izolepy oboustrannou pásku nebo lepicí pistoli (lépe na papíru drží). Pokud oboustrannou pásku nalepíme na místo, kde se papíry překrývají, nebude páska vůbec vidět a vy tak získáte luxusní uhlazený design jako z dárkové balicí služby :). 

Návod na výrobu vločky pod rozetou:

Z papíru si vystřihneme čtverec o rozměrech zhruba 8 x 8 cm. Papírek přeložíme šikmo napůl a poté znovu. Získáme složenou čtvrtinu papíru. Nyní vystříháme okraje papíru dokola, aby nám po rozložení vznikl kruh. Poté začneme vytvářet libovolné výstřížky a oblouky, dokud nedocílíme vytouženého výsledku. Pak už stačí nalepit oboustrannou lepicí páskou vločku na papír pod rozetu. Z opačné strany rozety se nachází odlepovací páska, kterou pouze odloupnete a rozetu umístíte na dárek.

 

4. Disney styl

Balíte dárky pro děti, nebo jste prostě jen nadšenci do Disneyovek? Sáhněte po tomto stylu balení dárků. Obsahuje spoustu obrázků a zářivých vánočních barev. Balící papír s oblíbenými hrdiny vykouzlí úsměv na rtech dětem i dospělým :).

Budete potřebovat:

 

5. Styl balení do sáčků

Proč nebýt trochu originální a místo do papíru letos nezabalit dárky do sáčků? Jedná se o velmi pohodlný a rychlý způsob, protože odpadají veškeré starosti se stříháním, vyměřováním a lepením papíru. Dárky do sáčků pouze vložíte a uvážete mašli. Přesto tím dosáhnete estetického a oku lahodícího výsledku. Že to zní až příliš dobře na to, aby to byla pravda?

Budete potřebovat:

Sáček číslo 1 (smetanově zlatá, motiv s vločkami)

Sáček číslo 2 (bronzový, motiv s perníčky)

Sáček číslo 3 (červená, motiv s vločkami)

 

6. Styl Josef Lada

Ilustrace Josefa Lady padnou do oka snad každému a k vánoční atmosféře se skvěle hodí. Oslavte Vánoce jako z pohádky ve stylu tohoto oblíbeného autora!

Budete potřebovat:

Pro připevnění mašle na dárek stačí odstřihnout kousek samolepicí pásky, přilepit ji zespodu na mašli, odloupnout a poté připevnit na dárek.

 

 

Nevíte, co dát svým blízkým pod stromeček?

Zvolte formu poukázky nebo hotovosti! Pro tyto účely se skvěle hodí některé z našich vánočních obálek! Můžete si vybrat ze spousty motivů, zde je příklad některých z nich!

Obálka na peníze Josef Lada

 

Vánoční obálka na peníze

 

Vánoční metalické obálky s perleťovým leskem

Třešničku na dortu svým dárkům dodáte například použitím metalických popisovačů, kterými můžete na balicí papír nebo na jmenovky vyhotovit jména svých blízkých ve stylových barvách!

PAS s.r.o. všem přeje krásné Vánoce a klidné prožití svátků!