Vyzkoušeli jsme - nové pastelky Kores Kolores Style a Pastel

15.03.2021 11:56

Otestovali jsme za vás – Pastelky Kolores Style & Pastel

Představujeme vám jedinečnou novinku ze světa kvalitních pastelek – pastelky Kolores!

Barvy pastelek lze obecně mnohem obtížněji „míchat“ do sebe, jako například u temper nebo vodovek, proto je pohodlnější zakoupit si celou sadu a pracovat s kvalitním základem. Značka Kores s tímto počítá, a k tomu přidává i něco navíc – neonové, pastelové i metalické odstíny! Díky těmto stylovým barvám můžete tvorbu vás či vašich dětí pozvednout na novou úroveň a dodat jí jedinečný šmrnc. Jak testování dopadlo? Pojďme se na to podívat popořadě.

 

Pastelky Kolores Style 26 ks

Jako první jsme vyzkoušeli sadu Kolores Style s 26 pestrými odstíny. Je to opravdu široká paleta barev, kde vám žádný odstín nechybí. Díky trojhrannému tvaru se pastelky dobře drží i ořezávají. Tuhy nejsou příliš tvrdé, což je častý nešvar velké části pastelek, naopak se s nimi pracuje velmi pohodlně. Nerozmazávají se a barvy jdou dobře vrstvit na sebe. Sytost a výraznost barev nás příjemně překvapila. Barvy skvěle vyniknou na bílém i černém papíru.

 

Neonové odstíny

V sadě se nachází 4 ks neonových barev – zářivě žlutá, zelená, oranžová a růžová. Jak je vidět na fotce, neonové odstíny pastelek jsou opravdu výrazné, tím víc, čím přitlačíte na pastelku. Hodí se, pokud chcete zvýraznit na papíře určitý prvek, pro malování města, aut, reflexních prvků.

 

Metalické odstíny

Dále sada obsahuje 6 ks metalických barev. Na tyto odstíny jsme byli obzvlášť zvědaví, protože nás zajímalo, jak se s tím výrobce vypořádal.

Pastelky se skutečně metalicky lesknou a pěkně doladí každé umělecké dílko.

Především zlatá tuha má velmi pěkný sytý odstín a její barva vynikne skoro jako třeba metalický popisovač.

 

Klasické a pastelové odstíny

Zbývá nám 12 klasických a 4 pastelové barvy pastelek.

Kombinací klasických a pastelových odstínů jsme dosáhli velmi výrazných a pěkných barev. Barvy pastelek do sebe hezky přecházejí

Více informací o produktu naleznete ZDE.

 

Pastelky Kolores Pastel 12 ks

Dvanáct jedinečných pastelových odstínů jen čeká, aby vymalovaly krajinu, nebesa, ovoce, nebo třeba barevné šaty princezen.

Zejména modré studené odstíny nám učarovaly a skvěle se hodí k malování např. oceánu. Pastelky jsou velmi měkké a dobře se s nimi pracuje. Níže na obrázku najdete znázornění všech odstínů.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Pastelky Kores Kolores dodají vaší tvorbě osobnost a jejich jasné barvy rozzáří svět dětí i dospělých.