Otestovali jsme - Oboustranné popisovače Colorino Pastel

03.03.2021 14:52

Vyzkoušeli jsme oboustranné popisovače Colorino 2v1, nyní v trendy pastelových barvách!

Pastelové barvy jsou právě v kurzu a jejich tlumené romantické odstíny si získaly srdce mnoha školáků i dospělých. Popisovače Colorino 2v1 jsou vhodné pro děti od 3 letVýrobce vsadil na celkem širokou paletu barev, dohromady 10 odstínů. Převažuje zde růžová, ale najdeme tu i velmi pěkné odstíny modré nebo zelené.

Popisovače Colorino Pastel jsou oboustranné a spojují v sobě zároveň fixu i zvýrazňovač. I když se jedná o pastelové barvy, odstíny jsou výrazné a jasné. Tyto popisovače se dobře hodí k vybarvování omalovánek a jakémukoliv tvoření s papírem. Díky tomu, že si můžete zvolit typ hrotu, dosáhnete přesnějšího a hezčího výsledku. Malování je díky originálnímu flexibilnímu typu hrotu pohodlné a zábavné.

Na jedné straně popisovače se nachází klasický tenký hrot jako u fixy. Hodí se k vybarvení detailů a menších ploch. Na druhém konci je velký štětcový hrot, který se mírně ohýbá po směru tahu ve stylu brushpenu. Lze tak s minimálním úsilím vymalovat velkou plochu, nebo vyznačit důležitou část textu, třeba při učení. 

Oboustranné popisovače Colorino můžeme směle doporučit každému, kdo chce spojit tvůrčí a zábavnou činnost například s prácí s textem - ať se jedná o dítě či dospělého!

Produkt si lze prohlédnout ZDE.