Rádi pomáháme a pro nás to není jen fráze.

Naše společnost PAS, s.r.o. pravidelně věnuje finanční i materiální pomoc několika organizacím, které jsou zaměřeny na pomoc rodičům, dětem, ale i zvířatům. Také poskytujeme náhradní plnění tím, že zaměstnáváme kolegy s postižením a kupujeme i jejich ručně dělané výrobky. Sledujte naše webové stránky, facebook a nebo naše noviny Inspirace, kde se dozvíte více. Probíhají i různé soutěže o produkty, a jejich výtěžek zčásti putuje na tyto nadace.

 

 

PAPÍR POMÁHÁ

Sbírka probíhá od září 2011 a vybraná částka bude věnována na Konto BARIÉRY handicapovaným dětem, které potřebují nákladné zdravotní pomůcky, osobní asistenci nebo speciální automobil, aby mohly žít plnohodnotný život. Výtěžek rozdělíme mezi děti, jejichž příběhy a aktuální potřeby naleznete přímo na stránkách Konta BARIÉRY v sekci Komu Pomáháme.
Nákupem papíru TRIOFACE u spol. PAS, s.r.o.se do této sbírky můžete zapojit také. Od roku 2015 společnost PAS s.r.o. přispěla částkou 84.463 Kč

Děkujeme!

 

Konto BARIÉRY

Stěžejní projekt Nadace Charty 77 – Konto BARIÉRY – je první a dosud jedinou kontinuální sbírkou, které se již přes dvacet let účastní desetitisíce dárců, kteří svým pravidelným měsíčním příspěvkem pomáhají naplňovat a financovat program Konta Bariéry.

Nadace za více než dvacet let své činnosti rozdělila stovky miliónů korun, podpořila tisíce projektů, jejichž hlavním cílem je zlepšení života lidí s handicapem a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Konto Bariéry vychází z aktuálních potřeb handicapovaných při formování svých nových projektů a doplňuje stát a samosprávu tam, kde jeho pomoc není dostatečná. Stále více se zaměření jeho pomoci posouvá od standardní pomoci, tedy rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, bezbariérových úprav bytů, škol a dalších veřejných budov, k projektům, které souvisejí s pracovním uplatněním a plnohodnotným životem lidí s handicapem.

Jak můžete ještě přispět na Konto BARIÉRY

PLATEBNÍM PŘÍKAZEM jednorázově
TRVALÝM PŘÍKAZEM pravidelně
číslo účtu: 17 111 444/5500, variabilní symbol: 9, konstantní symbol: 0558

DMS: pomoci můžete také zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS KONTOBARIERY na číslo 87777.
DMS roční podpora: prostřednictvím dárcovské SMS ve tvaru DMS ROK KONTOBARIERY na číslo 87777.
Cena DMS je 30 Kč (resp. 12 x 30 Kč). Příjemce obdrží 28,50 Kč z každé DMS.

 

Srdcem pro kočky, z.s.

 

Zašlete nám objednávku prostřednictvím našeho e-shopu a uveďte heslo „Srdcem pro kočky“ – získáte tak automaticky slevu ve výši 10% pro vás a další 3% z výše objednávky bez DPH věnujeme právě tomuto útulku.

Kočičí útulek Srdcem pro kočky, z.s. vznikl na základě aktivní péče o toulavé, týrané či opuštěné kočky v nouzi. O zvířata zde aktivně pečují od roku 2006. V domácím prostředí útulku je zvířatům poskytována jak základní, tak i náročná veterinární péči. Zdravá zvířata jsou následně vakcinována, kastrována a je jim aktivně hledán nový domov.

http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/21

PAS pomáhá

Péče o kočky není snadná a i ony potřebují občas nějakou lékařskou péči, rentgen, zařídit vysněný útulek, ale i další náklady. Nicméně tento provoz není úplně levný, a proto jsme se rozhodli, že ho budeme z větší části každý měsíc sponzorovat, abychom pomohli provozu útulku.

Jak můžete přispět na Srdcem pro kočky, z.s.:

Jednorázovým příkazem:

  • 234909954/0300 účet útulku
  • 257074566/0300 veřejná sbírka

Trvalým příkazem:

  • 234909954/0300 účet útulku
  • 257074566/0300 veřejná sbírka

http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/266

Děkujeme za každou pomoc v těchto težkých časech!

 

Útulek Bohnice

 

V záchytném středisku v areálu Psychiatrické léčebny na socioterapeutické farmě útulek zaopatřuje malá zvířata pacientů – převážně kočky, ale i fretky, morčata, králíčky a omezeně pejsky. Část zvířat je používáno k aplikaci programu tzv."pet terapii", který napomáhá pacientům dlouhodobě léčeným aktivovat citové vazby, normalizuje náladu apod.

http://www.utulekbohnice.cz/

Protože máme zvířata opravdu rádi a bohužel každý útulek si musí peníze na svůj provoz sehnat sám, tak se snažíme přispívat pravidelně jak finanční, tak i materiální pomocí. 

Jak můžete pomoct útulku Bohnice:

  1. dobrovolnictvím (sekání trávy, úklid u zvířat, venčení pejsků)
  2. materiální výpomoc (deky, krmivo, nepotřebné prádlo – ložní na hadry, desinfekční prostředky –např. savo)
  3. finanční prostředky (na podestýlku – kočkolit, krmivo, veterinární ošetření zvířat) č.účtu: 209 842 399/0800

 

Klub svobodných matek

Organizace poskytuje samoživitelům finanční i materiální pomoc, právní poradnu, asistenci s vymáháním výživného i individuální sociální pomoc. Hradí rodičům např. nájem, obědy dětem ve školkách a školách, kroužky a zájmové aktivity, školy v přírodě atd.

https://www.klubsvobodnychmatek.cz/

Tato doba není pro nikoho jednoduchá, obzvláště ne pro maminky samoživitelky, které navíc nyní musí se svými dětmi absolvovat i domácí školní výuku. Abychom jim alespoň trochu pomohli, připravili jsme pro ně balíčky školních potřeb pro jejich děti, aby i ony mohly doma psát / rýsovat / malovat s kvalitními pomůckami.

Jak můžete přispět Klubu svobodných matek:

Organizace nabízí několik možností, jak můžete finančně nebo materiálně pomáhat. Pro běžné dárce lze doporučit bankovní převod, nebo využít platební bránu na odkazu níže:

bankovní účet:

578344002/0500

Platební brána: 

https://www.klubsvobodnychmatek.cz/pomozte-maminkam-a-detem/

 

Linka bezpečí

Naše společnost PAS, s.r.o. pravidelně věnuje finanční i materiální pomoc několika organizacím, které jsou zaměřeny hlavně na pomoc dětem. Například od roku 2015 jsme přispěli Lince bezpečí částkou 30 000,- Kč.

 

Dianetické centrum 

Dále jsme přispěli částkou 180.000 Kč Dianetickému centru, které se zabývá překlady anglických materiálů L. R. Hubbarda do češtiny, jejichž studiem se zlepšuje naše práce i soukromí.

 

Občanské sdružení Řekni ne drogám, řekni ano životu! Tak učinit informované rozhodnutí žít život bez drog.

Občanské sdružení ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU funguje v České republice od roku 2002 a je součástí mezinárodní sítě neziskových organizací zabývajících se protidrogovu prevencí již od roku 1983. Sdružení spolupracuje s Foundation for Drug Free World (Nadací pro svět bez drog), neziskovou organizací sídlící v Los Angeles v USA, která se zaměřuje na sestavování a výrobu materiálů (brožury, DVD) o drogách. Tyto materiály se vyznačují profesionální, efektivní a čtivou formou.

Sdružení se v ČR zabývá jak specifickou, tak nespecifickou primární prevencí. Jejím cílem je předávat mladým i dospělým pravdu o drogách a umožnit jim tak učinit informované rozhodnutí žít život bez drog.

Společnost PAS, s.r.o. v roce 2019 podpořila toto Občanské sdružení částkou 5 000,- Kč

Nákupem kancelářských potřeb můžete přispět i Vy – sledujte naše akční nabídky a webové stránky.

Případně můžete zaslat dárcovské SMS.

Více informací na www.drogy.cz

 

Sdružení NADĚJE

Sdružení, které pomáhá všem lidem v nouzi obdrželo v roku 2019 dar ve výši 31 000,- Kč