Dnes objednáte, zítra doručíme. Objednávku standardního sortimentu z našeho katalogu zaslanou do 16 hodin dodáme do druhého pracovního dne.

Termín doručení si můžete sami vybrat. Po dohodě lze termín závozu posunout podle Vašich požadavků.

Zboží se můžete i osobně vyzvednout v naší společnosti na adrese Ke Stadionu 856/20 na Praze 9. V případě, že si objednané zboží nepřevezmete do 14 dnů, bude objednávka považována za odmítnutou a doklady budou zrušeny.

V případě objednávky nekatalogového sortimentu, nestandardního množství či výrobku, který je uváděn “na objednávku” s Vámi naše operátorky nebo obchodní zástupci dohodnou termín dodání – na toto zboží se nevztahuje 24hodinová dodací lhůta

Doprava po celé České republice je zdarma, pokud objednávka převýší 3 000,- Kč bez DPH (v Praze 1 500,- Kč bez DPH). V opačném případě účtujeme dopravné od 95,- Kč po Praze a Středočeském kraji, u ostatních destinací cenu dopravy stanovujeme individuálně v závislosti na hmotnosti a objemu objednávky.

V případě, že výše Vaší objednávky nepřesáhne 1.500,- Kč bez DPH, je možné si zboží vyzvednout v sídle společnosti. Výše zakázky musí být ale vyšší než 300,- Kč  bez DPH.