Otestovali jsme za vás - Zábavné úkoly pro (před)školáky

21.01.2021 13:42

Otestovali jsme - Zábavné úkoly pro (před)školáky

Udělejte z výuky hru!

Že se lze učit čísla i abecedu zábavně? Tato novinka od JIRI MODELS dokazuje, že rozhodně ano. Je určena pro děti od 6 let, které nebaví učit se jen formou nezáživných cifer a písmen. Novinka je vhodná jak pro předškoláky, které docházka teprve čeká, i pro školní děti, které si chtějí zpestřit každodenní výuku.

Balení obsahuje 40 stíratelných kartiček v pevné kartonové knize, která se zavírá na magnet. Součástí balení je také speciální fix se stíračem na konci, díky kterému lze ty samé úkoly vyplnit, kolikrát jen budete chtít. Vaše dítě se tak může opakovaně vracet k úkolům, které mu nešly, a procvičovat je znovu – nebo naopak k těm, kterého ho nejvíce bavily.

Jedná se vlastně o takovou „interaktivní“, znovu použitelnou písanku, která je však obohacená o nespočet her jako například osmisměrky, spojovačky, kroužkovací úkoly a další. Samozřejmě se spoustou obrázků.

Jednotlivé kartičky jsou z velmi tvrdého kartonu se speciálním hlazeným povrchem, díky kterému na ně lze psát fixem a opět jej vymazat. Celou knihu lze opřít v úhlu a rovnou pohodlně začít psát, ať už jste kdekoliv.

 

  • Zábavné úkoly pro (před)školáky – písmena

obsahuje 80 zábavných úkolů, při kterých si děti hravou formou procvičí psaní písmen, hlásky, rýmy, synonyma, protiklady a slovní zásobu.

Celý produkt si lze prohlédnout ZDE.

 

  • Zábavné úkoly pro (před)školáky – čísla

Obsahuje 80 zábavných úkolů, kde si děti hravou formou procvičí čísla, počítání, logiku, orientaci a pozornost.

Celý produkt si lze prohlédnout ZDE.

Cvičení v Zábavných úkolech pro (před)školáky jsou koncipována tak, aby rozvíjely dětskou kreativitu, přesnost, jemnou motoriku i logické myšlení. Nechte své děti vzdělávat se hravě, smysluplně a zábavně!