Blog

Aktuální informace o nás, praktické rady, důležitá upozornění a mnoho dalšího

Cukroví

Blog

Letos jsme si u nás ve firmě slíbili, že nepropadneme „vánočnímu šílenství“ a nebudeme péct minimálně 20 druhů cukroví, nepřidáme se k davovému šílenství v obchodních domech a Vánoce pojmeme jako svátky klidu a pohody a také především jako svátky rodiny a přátel.

Volné kapacity náhradního plnění

Blog

Stále máme volné kapacity náhradního plnění - vyčerpejte včas, ať neplatíte pokutu!

Jak vybrat správnou skartovačku

Blog

Ochrana dat je jedním z hlavních důvodů proč si pořídit skartovačku. Zodpovězte si tyto otázky před nákupem skartovačky.

Nové reklamační oddělení

Blog

Pro co nejrychlejší vyřešení případných reklamací jsme  zoptimalizovali fungování našeho reklamačního oddělení.

Drží vaše dítě správně tužku?

Blog

Víte, že 51% chlapců a 31% děvčat má potíže s rukopisem?

Inspirace pro období 7-9/2018

Blog

Připravili jsme pro vás další číslo Inspirací pro rok 2018.

Nový Katalog kancelářských potřeb PAS

Blog

Vážení zákazníci,

 

dovolujeme si vás informovat, že vstoupil v platnost náš NOVÝ, již 20. Katalog kancelářských potřeb PAS.

Novinka v našem sortimentu

Blog

Vážení zákazníci,

po více jak 15 let byl v naší nabídce zastoupený kvalitní kancelářský papír Motif copy. Za tu dobu prošel několika změnami přebalů, ale kvalita vždy zůstávala stejná. Bohužel, jak se doba vyvíjí a věci se mění, tak se vlastník této značky rozhodl pro její ukončení. Dlouho jsme pro vás vybírali nový papír tak, aby splňoval všechny naše a hlavně vaše požadavky.

Vytvořte si svůj jedinečný Bullet Journal® s produkty STABILO

Blog

Bullet Journal® je jednoduchý zápisník, který se v rukou svého kreativního majitele promění v organizovaně vedený diář, který lze používat ke sledování uplynulých událostí, organizaci času a plánování. :-) . V současné době se jedná o velice populární trend, který je znám téměř po celém světě. Přečtěte si krátké shrnutí toho, jak s Bullet Journal® začít a k čemu jej používat.

U nás to není jen o produktech, ale i o službách

Blog

Na to, že v našem sortimentu naleznete více jak 6.000 produktů, které pro vás držíme skladem, jste zvyklí. Samozřejmostí je i péče našich děvčat operátorek a dovoz šikovnými řidiči až na váš stůl. Kromě toho jsme schopni pro vás ale připravit i různé balíčky vybraných produktů, které vám zkompletujeme, nabalíme a dodáme tak, jak budete potřebovat.